هنر و مهارتهای زندگی

دکوراسیون سفره عقد تزیین خنچه عقد میز نامزدی دکوپاژ چیدمان جهیزیه روبان دوزی هنر دستی پتینه آشپزی

۷ نکته درباره سالن پذیرایی

۱) درهم و برهم نباشید و اشیا را روی سر هم سوار نکنید؛ اوضاع را خلوت کنید و سر و سامان دهید.
۲ ) اگر مبلغ پول محدودی دارید و میان خرید فرش و رنگ کردن دیوار مردد مانده‌اید، به این نکته توجه کنید که قالی دستباف سرمایه‌گذاری خوبی است ولی رنگ کردن خانه روح با طراوت و شادی به خانه می‌دهد. لازم نیست سالن پذیرایی را سفید کنید تا بزرگ به نظر بیاید. بنفش یاسی، صورتی روشن، سبزتیره و روشن «پتینه»، نارنجی هلویی، هم اتاق را بزرگ می‌کنند و هم شاد. درنگ نکنید و شادی را برای مهمان‌‌ها به سالن بیاورید.
۳ ) مبل و میز ناهارخوری شما احتیاج به مراقبت دارد. اگر فقط از برق وجلای اول افتاده است، از واکس چوب استفاده کنید و اگر این دو را ندارید، روغن مایع ولرم یا پارافین مذاب را با پنبه به قسمت‌های چوبی بکشید.
۴) اگر از صندلی‌های نشیمن و میز ناهارخوری در این سالن زیاد استفاده می‌کنید، ماهی یک بار آنها را با شامپو فرش و در صورت امکان بخار شور بشویید و یا با اتوی بخار به آنها خواب مرتبی بدهید.
۵) این طرز فکر که مبلمان هر چه بزرگ‌تر و کنده‌کاری شده‌تر باشد قشنگ‌تر و چشم‌گیرتر است غلط است. به اندازه سالن و سلیقه و بودجه‌تان توجه کنید. این حسن سلیقه شماست که سالن پذیرایی را زیباتر می‌کند نه یک گل پیچ پر نیم‌تر روی مبل.
۶) نورپردازی کنید. لامپ‌های کم‌مصرف صورتی‌ و نارنجی‌های روح‌بخش و آبی‌ها خاصیت آرامش‌بخش دارند. پشت سقف کاذب‌ها یا بالای کانتر آشپزخانه از این لامپ‌ها استفاده کنید، افتادن نور صورتی شکوفه‌ای روی پرده سالن و یا نارنجی هلویی روی میز ناهارخوری هم فضا را تفکیک می‌کند و هم چشم‌گیر است.
۷ ) برای مهمانی شب از نور جانبی یعنی آباژورها و در مهمانی‌ روز از نور طبیعی با کنار زدن پرده استفاده کنید. اگر خانه شما شمالی است و در روز هم با کمبود نور مواجه هستید، در مهمانی روز از نور مستقیم لوسترها استفاده کنید.


برچسب‌ها: ۷ نکته درباره سالن پذیرایی
+ نوشته شده در  91/10/17ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

ایده های بزرگ برای فضاهای کوچک

ایده هایی بزرگ برای فضاهای كوچک !!

این طراح استفاده بهینه از فضا را در آپارتمان 183متر مربعی خود به كاربرده است. او برای نگهداری از مجموعه هایی كه به سختی به دست آورده است طرح فشرده سازی را اجرا كرده است.
 
1: قفسه هایی تا سقف
بقیه در ادامه مطلب
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  90/09/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

تزیین ویل - چیدمان ویلا - زیباسازی ویلا+ نوشته شده در  90/05/29ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون شاد در منزل

اگر دوست دارید منزلتان وکوراسیونی شادی بخش داشته باشد

اگر دوست دارید وقتی به منزل وارد میشوید مملو از حس آرامش شوید

اگر میخواهید خانتان در عین سادگی با ارزانترین وسایل ممکن زیباترین خانه باشد

اگر میخواهید...

ادامه مطلب را بخوانید

+ نوشته شده در  89/10/19ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

با رنگ سبز منزل را بیاراییم

 با رنگ سبز منزل را بیاراییم
استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون امکانات بیشماری به شما می‌دهد و با هر رنگ دیگری توانایی ترکیب کردن را دارد. در این مطلب به چگونگی استفاده از این رنگ زیبا در دکوراسیون منزل می‌پردازیم. 
 
 چهره‌ای تازه:
 

یک رنگ سبز بهاری حتی تاریک‌ترین روزهای زمستان را می‌تواند روشن سازد. دیوارهای به رنگ سبز برگ‌ها و پرده‌های زیبا این اتاق نشیمن را فراگرفته‌اند. قرار دادن چند شاخه


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/07/01ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چگونه منزلتان را با رنگ قرمز زیباتر کنید!

چگونه منزلتان را با رنگ قرمز زیباتر کنید!
دکوراسیون با رنگ قرمز:
 
دکوراسیون با استفاده از رنگ قرمز به اتاق گرمی و صمیمیت و جذابیت خاصی می دهد.در این مطلب ما شما را با قدرت رنگ قرمز در ایجاد فضایی زیبا و امروزی آشنا می‌کنیم.
موفقیت نقطه کانونی:
 

یک رنگ‌بندی آرام در اتاق چشم را نوازش می دهد. با قرار دادن مبلمانی با رنگ قرمز در اتاق یک نقطه کانونی ایجاد می‌شود که به آن روح جوانی و شادابی می‌دهد.

قدرت رنگها:
 

در این اتاق دیوار به رنگ قرمزی پر رنگ نقاشی شده است، برای از دست ندادن جلوه این رنگ روی دیوار، از کتابخانه‌ایی با نمای باز استفاده شده است که همچون پس‌زمینه ای خود را نمایان کند. با وجود این پس زمینه قرمز رنگ، شومینه با رنگ سیاه خود را زیباتر نشان داده می شود.

 رنگ، حیله ای خودمانی:
 

با قرار دادن روکوبهای چوبی سفید رنگ، رنگ قرمز لاکی دیوارها جذابیت بیشتری دارد. به کار بردن این رنگ تیره در این اتاق، حیله ای است که طراح در این اتاق انجام داده است. این اتاق کوچک با داشتن رنگ تیره عمق بیشتری خواهد یافت، در نتیجه بزرگتر به نظر خواهد رسید.

قابی بزرگ:
 

رنگ قرمز در دیوار این اتاق، مانند قابی بزرگ و کاذب برای این کار هنری بزرگ سایز می‌باشد که بخوبی این اتاق را از حالت بلند و باریک خارج ساخته و زیبایی وصف ناپذیر به اتاق داده است.

استفاده ای دیگر از رنگ قرمز:
 
 
اگر شما هنوز برای انتخاب رنگ قرمز برای دیوارهای اتاقتان مطمئن نیستید، می‌توانید با قرار دادن ملحقات قرمز رنگ مانند یک مبل کوچک یا یک تابلوی هنری زیبا و یک شال قرمز اطمینان پیدا کنید که می‌توانید به خوبی در کنار رنگ قرمز زندگی کنید.
 
فنون نقاشی:
 

سعی کنید هنگامیکه دیوار اتاق را با رنگ قرمز، رنگ آمیزی می‌کنید قاب پنجره‌ها را هم رنگ کنید در این هنگام تمام توجهات به اثاثیه و ملحقات آن جلب می‌شود.بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای پرده‌ها بسیار مهم می‌باشد.

کارهای هنری، مرکز توجه:

 

رنگ قرمز این دیوار باریک، کاملاً به عنوان یک قاب برای این کارهای هنری می‌باشد. اگر شما چنین فضایی در خانه تان ندارید سعی کنید از نوارهای باریک قرمز رنگ در اطراف قاب‌هایتان استفاده کنید.

یک تیر، دو نشان:
 

اگر شما درصدد خریداری یک مبلمان به سبک معاصر هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم مبلمانتان را به رنگ قرمز آتشی انتخاب کنید که هم نیاز به مبلمان را رفع کرده باشید و هم مبلمانتان به عنوان یک اثر هنری با سکب معاصر و مدرن در اتاق خود را نشان دهد. 

رنگ قرمز در اتاق کودکان:
 

اتاق بچه‌ها بهترین مکان برای ایجاد یک طرح جسورانه با رنگ قرمز می‌باشد. سعی کنید از یک کاغذ دیواری با طرحی شاد و سرزنده مثل این اتاق استفاده کنید. شما می‌توانید از هنر چاپ با ایده‌های خودتان اتاق کودکتان را تزئین کنید.

رنگ قرمز در تخت خواب:
 

شما می‌توانید از رنگ قرمز در طرح‌های مختلف در روتختی، ملافه و بالشها استفاده کنید. تخت خواب یک تجربه عالی برای کار با رنگها برای خلق فضایی هنری و زیبا می‌باشد.

+ نوشته شده در  89/06/21ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چیدمان حیاط و ایوان (قسمت دوم)

فضای حیاط و ایوان منزل خود را دلنشین‌تر کنیم(2)
در فصل تابستان هستیم و بهترین زمان برای استفاده از سرسبزی محیط اطرافمان. شما می‌توانید ایوان یا حیاط خلوت یا بالکن خود را با این ایده های ساده به یک استراحتگاه زیبا و آرامش بخش تبدیل کنید.

8.آمیختن و مطابقت دادن:
 

با تلفیق کردن عناصر تزئینی در دکوراسیون روستایی می توان فضایی آرامش بخش و زیبا ایجاد کرد. با اعتماد به نفستان از عناصری که شاید در کنار هم نامناسب به نظر برسند استفاده کنید و آنها را در کنار هم امتحان کنید.

9.مخفی گاه ذِن:
 

در قسمتی از محوطه بیرون از خانه خود، یک فضایی مانند اتاق چای ژاپنی ایجاد کنید. یک فرش حصیری و بالشهای زمینی و یک حصیر بامبو برای این کار نیاز دارید و با قراردادن شمعها و عطر رزماری و سنگهای رودخانه ای احساسی شرقی را در این فضا برای مهمانان خود فراهم کنید.

10. برتر از یک ننوی توری:
 

این تخت که قابلیت حرکت دارد فضایی بسیار عالی برای استراحت طولانی مدت در نسیم دلنواز دریایی زیبا ایجاد کرده است.

11.تزئینات تفاوتها را می سازند.
 

یک جاکتابی که با سفالینه های زیبا و رنگارنگ پر شده است این فضای نشیمن را در هوایی آزاد بسیار زیبا ساخته است. این وسایل در کنار مبلمان با چوب ساج و تشکهای هماهنگ با آن بسیار شیک و دلنشین می‌باشد.

12.قدرت کوسنها:
 

مجهز کردن مبلمان با یک دسته بالش و کوسن با پارچه های زیبا که به منظور آرامش و آسایش می باشد گفتگوی گرم دوستانه را بسیار دلنشین‌تر خواهد کرد.

13.میز کنار شومینه:
 

دیوارهای سنگی روستایی و یک شومینه بزرگ در این ایوان در هوای آزاد، احساس صمیمیت و آرامش را ایجاد می کند و یک میز نهار خوری از چوب درخت ساج این فضا را برای یک شام دسته جمعی آماده می‌سازد.

14.یک گوشه زیبا:
 
با قراردادن چند کوسن می‌توان یک صندلی ساده و خشن را زیبا و راحت ساخت و با قرار دادن گلهای تازه و یک فرش ساده احساس صمیمیت را در این قسمت از تراس ایجاد کرد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/06/21ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

چیدمان و تغییرات با یک کلیک

 

با استفاده از یک کامپیوتر و یک چاپگر و کاغذهای حرارتی انتقال(Transfer Paper)، می توانید بخشی از وسایل منزلتان را به زیبایی تزئین کنید و بدین وسیله یک سرگرمی برای تعطیلات آخر هفته خود ایجاد کنید. در انتها با طرز استفاده از این کاغذها آشنا خواهید شد.

1.کلیک، چاپ، انتقال:

تنها با یک کلیک ماوس و کمی خلاقیت می‌توانید خانه تان را زیبا کنید. به وسیله پرینتر و یک طرح گرافیکی و کاغذهای حرارتی انتقال می‌توانید شروع به تزئین کردن وسایل منزلتان کنید. اولین گام یافتن طرح مناسب می‌باشد در اینجا چندین راه برای یافتن طرحی زیبا برای کار به شما پیشنهاد می‌کنیم.

·        اینترنت: می توانید در جستجوگر وب تایپ کنید Free Clip Art و یا می توانید به آن، کلمات کلیدی مانند حیوان یا گل(Animal or Flower) اضافه کنید.

·        کتابها: کتابهای هنرهای تصویری و گرافیکی هم می توانند به شما کمک کنند اما قبل از رفتن به کتاب فروشی حتماً سری به کتابخانه محل خود بزنید.

·        عکسها: تصاویر دلخواهتان را با اسکنر، اسکن کنید و توسط برنامه های کامپیوتری با تصاویر بازی کنید. می توانید آنها را سیاه و سفید کنید و یا به تصاویرتان تونهای سپیا (قرمز مایل به قهوه ای) دهید.
 

2.تزئین کوسن و بالش:

توسط کاغذهای حرارتی می‌توانید تصاویر دلخواهتان را به بالشها و کوسنهایتان انتقال دهید. این کار روی روبالشتیها ساده تر از بالشهای پر شده است و کار تمیزتر خواهد بود و اتو زدن بر کاغذهای حرارتی به حوصله بیشتری نیاز دارد.

بقیه را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/06/16ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون آپارتمانهای کوچک برای زوجهای جوان(3)

دکوراسیون آپارتمانهای کوچک

 

15.ارتفاع کم:

انتخاب مبلمان کوتاه قد می تواند مکمل یک اتاق کوچک باشد. موفقیت بسیاری از اتاقهای نشیمن کوچک در انتخاب صحیح مبلمان است.
بقیه را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  89/06/14ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

جنگ ونوسی ها و مریخی ها در دکوراسیون

جنگ ونوسی ها و مریخی ها
در دکوراسیون

 

تفاوت دنیای زنان و مردان در دکوراسیون هم قابل بحث و بررسی است. زمانیکه نوبت به طراحی و چیدمان داخلی منازل می رسد بین ایده های خانم ها و آقایون یک دنیا اختلاف پدیدار می شود. هر کس که تاکنون خانه جدیدی را با همسرش دکوراسیون کرده باشد، مطمئناً متوجه اختلاف نظرها شده است. آقایون ایده ای می دهند که به خیال خودشان لنگه ندارد اما نظر خانم دقیقاً عکس آن است. به همین دلیل انتخاب خانه مناسب از یک سو و چیدمان وسایل داخلی خانه از طرف دیگر برای آنها دردسرساز می شود.
اغلب آقایون کار هیچ طراحی را قبول ندارند و دوست دارند خودشان طرح چیدمان و طراحی داخلی خود را بدهند؛ اما بر عکس خانم ها دوست دارند برای چیدن وسایل خانه خود با تمام طراحان و دکوراتورهای موجود در جهان مشورت کنند، از طرح های طراحان معروف تقلید کنند و از همه پیشی بگیرند.
در نهایت با اینکه به نظر می رسد خانم ها می خواهند بیشتر هزینه کنند، اما آقایون بیشتر هزینه می کنند و نتیجه کار آنها به مراتب پایین تر از کار خانم که با هزینه کمتری منظره زیباتری خلق کرده می باشد.
حال به چند نمونه از این اختلاف سلیقه ها می پردازیم:
▪ آقایون به دنبال کاربری هستند و خانم ها عاشق زیبایی
▪ آقایون طرفدار سادگی هستند و خانم ها طرفدار تجملات
▪ آقایون تمایل به استفاده از تکنولوژی روز دنیا را دارند و همیشه بزرگترین وسیله تلکنولوژیک را به عنوان نقطه مرکزی اتاقها در نظر می گیرند و اولین انتخاب آنها در این زمینه یک تلویزیون وضوح بالای LCD است. ولی خانم ها ترجیح می دهند یک وسیله ملموس تر و در عین حال زیباتر نقطه مرکزی اتاق باشد.
▪ آقایون اغلب اوقات ترجیح می دهند که روی یک مبل بزرگ با رنگ تیره، جنس چرمی و خیلی نرم و راحت بنشینند. خانم ها به دنبال مبل های ظریف تر، با قوس و انحنای لطیف تر، و کوسن های تزئینی زیاد هستند.
▪ آقایون ترجیح می دهند اتاق را با رنگ های تیره، خاکی، و قهوه ای اشباع کنند. خانم ها بیشتر طرفدار رنگ های شاد و روشن هستند و تجلی رنگ های ملایم تر را ستایش می کنند.
▪ در رنگ آقایون فضای مونوکروماتیک را ترجیح می دهند، اما خانم ها طرفدار تنوع هستند.
▪ خانم ها به جزئیتان اهمیت می دهند و آقایون فقط به کلیات فکر می کنند.
خوب با وجود این همه تفاوت زوج ها چگونه می توانند خانه خود را به نحوی دکوراسیون کنند که هر دو از آن راضی بوده و لذت ببرند؟ در اکثر موارد خانم ها به نظر آقایون اهمیت نمی دهند و خانه را مطابق با سلیقه خود می چینند؛ در این مقاله چند راهکار به شما پیشنهاد می کنیم که به واسطه آن راحتتر با همسر خود کنار بیایید.
- خانم ها باید در چند منطقه به آقایون اجازه مانور بدهند. به عنوان مثال چیدمان انباری و گاراژ را به آنها بسپارید تا هر چقدر که می خواهند با ابزار و یراق و سایر اسباب بازی های مردانه شان بازی کنند. قسمت باربکیو و کباب پزی هم یکی از بخش های مورد علاقه آنهاست. سیستم صوتی و تصویر خانه هم همینطور. اگر نظر آنها را در انتخاب مبلمان نشیمن بپرسید بد نیست.
- اتاق خواب، پرده ها، و نهارخوری را به آنها بسپارید. خانم ها با سلیقه خود زیبایی خاصی را به این قسمت ها می آورند.
فقط در حین دکوراسیون هیچ گاه این اصل مهم را فراموش نکنید: آقایون می دانند: "چه چیز به کار می آید" خانم ها می دانند: "چگونه به کار می آید"
اگر خانم ها و آقایون بتوانند با هم و در کنار هم کار کنند هم زیبایی را به خانه خود می آورند و هم کارایی را.
اخیراً تحقیقی انجام شده که در آن میزان حرکت مردها و زنها در اطراف و داخل هر اتاق مورد محاسبه قرار گرفته است. نتیجه این پژوهش حاکی از آن است که خانم ها خیلی بیشتر از آقایون در داخل اتاق ها رفت و آمد می کنند. در عین حال خانم ها فعالیت های بیشتری را نیز در داخل هر اتاق انجام می دهند. به عنوان مثال خانم ها در آشپزخانه ظرف ها را تمیز می کنند، غذا درست می کنند، لباس می شویند و ... اما آقایون تنها وقتی وارد آشپزخانه می شوند که گرسنه شده باشند. پس در حین چیدن وسایل بد نیست به این نکته مهم هم توجه کنید.

+ نوشته شده در  88/12/08ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

ایجاد اتاق کار مناسب در فضای منزل

ایجاد اتاق کار مناسب در فضای منزل

 اتاق خواب‌های بزرگ و اضافی تنها فضایی نیستند که می‌توان در آنها اتاق کار ایجاد کرد. حتی یک کمد، یک گوشه، کریدور و یا حتی گوشه ای از آشپزخانه می‌تواند برای یک اتاق کار کوچک، عالی و کافی باشد.

 1. تو رفتگی آشپزخانه:

 
 
بدون اینکه آشپزخانه را ترک کنید می‌توانید هم صورت حسابها را بپردازید و هم یک شام خوشمزه برای خانواده تهیه کنید. همه این کارها امکان پذیر است، هنگامیکه یک میز تحریر در گوشه بی‌استفاده آشپزخانه قرار گیرد. با استفاده از مواد و مصالح مشابه در آشپزخانه مانند کشوها و کابینتها و استفاده از پوشش پیشخوان برای سطح رویه میز می‌توانید جریان را در آشپزخانه حفظ کنید. در این آشپزخانه طبقات فرورفته در دیوار یک انبار بزرگ و مخفی را در این فضا ایجاد کرده است.
پس از مطالعه ادامه مطلب اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید
 با ما تماس بگیرید. ۲۲۲۱۲۱۸۷ - ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹
 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/08/09ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

مدلهای مختلف میز و صندلی مدرن

+ نوشته شده در  88/07/29ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون مدرن برای پذیرایی شما

+ نوشته شده در  88/07/27ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

میزهای تزئینی و بار

Viviana Serving Cart

از این میزها هم به عنوان گذاشتن وسایل پذیرایی میتوان استفاده کرد و هم بعنوان گذاشتن وسایل تزئینی در گوشه اتاق. آنچه مسلم است آنهایی که دسته دارند صرفاً برای پذیرایی استفاده میشوند. اگر میخواهید چای را در اتاق صرو کنید، این میزها وسایل خوبی برای قراردادن وسایل چای و .. هستند

به قسمت ادامه مطالب مراجعه فرموده تا مدلهای بیشتری را ملاحظه فرمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/07/25ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

انباری خود را محل زندگی و استفاده کنید.

انباری خانه شما تا به حال محل نگهداری غیرضروری و اضافی بوده، اما می تواند از این پس به یک مکان قابل استفاده و مفید تبدیل شود؛ اتاق رخت شویی


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/07/19ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

نوع دکوراسیون برای قفسه های کتاب جهت تزیین و زیباتر شدن منزل

نمونه های برگزیده قفسه های برای زیباتر شدن فضای منرلتان!
در صورت نیاز به مشاوره و اجرا با شماره ۲۲۲۱۲۱۸۷ و ۰۹۱۲۶۰۷۸۵۲۹ تماس حاصل فرمایید. در صورت عدم پاسخگویی حتما پیام بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

نمونه های برگزیده قفسه های کتاب برای زیباتر شدن فضای منرلتان!

در این مقاله ما به شما کمک میکنیم تا قفسه کتابی زیبا و ماندگار داشته باشید و بتوانید به زیبا سازی منزلتان هم کمک کنید
نوشته جوانا اسمیت
با ما به ادامه مطلب تشریف بیاورید.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/07/14ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون و چیدمان - اضافه کردن رنگ چه تاثیری بر محیط دارد؟

به افزایش رنگ اهمیت دهید

رنگ به یك فضای بی رنگ روح و طراوت خاصی می‌دهد، با لوازم رنگارنگ نیازی به رنگ كردن دیوار‌ها و خرید وسایل جدید نیست.

سایر طرحهای را در قسمت ادامه مطلب مشاهده فرمایید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/07/07ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون و چیدمان خانه با رنگهای زیبا

تزیین خانه با رنگ‌های زیبا
انتخاب رنگ‌هایی كه از رنگ شرابی الهام گرفته شده باشد برای ایجاد محیطی گرم و صمیمی و آرام بسیار قوی عمل می‌كنند.
 
دو برگزیده

رنگ زرشكی سایه دار در اتاق نشیمن احساس پر طراوتی به ما می‌بخشد. رومبلی‌های بی رنگ ، رنگ بین دیوار‌ها و وسایل معتدل و با روح می‌كند. سفیدی در كنار رنگ زرشكی و همچنین رنگ‌های سفید و سیاه مكمل هنر مندانه به كار رفته اند.
 

آرامش بخش و غیر طبیعی
 

رنگ گوجه ای سایه دار نسبت به رنگ زرشكی سایه دار برای اتاق خواب كمتر تاثیر گذار است. تیرگی دیوار‌ها با سفیدی تخت خواب و پرده‌ها در متعادل كردن بازتابش نور در شب مناسب است.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/07/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون و چیدمان - کمدهای زیبا

 
آیا از وسایل منزلتان خسته شده اید؟ یا ابنکه مواقعی هست که با تغییر اسباب و اساسیه منزل تان میبینید که وسایل جدید با قدیمیها با هم ست نیستند؟ ما برای شما پیشنهاداتی داریم تا خودتان بتوانید به شیک کردن وسایل منزلتان مشغول شوید.با ما همراه باشید:
 با ملاحظه تصاویر ذیل متوجه خواهید شد که از یک کمد میتوان چند مدل زیبا و کارامد تهیه نمود. از شما دعوت میکنم به قسمت ادامه مطلب توجه فرمایید:
                             

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  88/07/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون در یک آپارتمان کوچک

1. یک طراحی دقیق برای مدتی طولانی:
 

از وقتی که این خانه کوچک به صاحبخانه داده شد او به این فکر کرد که وسایلی را در این فضا قرار دهید که هم کارآیی داشته باشد و هم فضا را زیبا سازد. یک کاناپه بزرگ کرم رنگ، 4 عدد صندلی شیک و برازنده و میزهای کوچک و شیک در اتاق قرار داده شده است و برای اینکه فضا به روحیه صاحبخانه نزدیک شود از کوسنهای رنگارنگ و یک کفپوش موزائیکی و قابهای هنری استفاده شده است.
برای اینکه اتاق بزرگتر به نظر رسد برای دیوارها و اثاثیه از یک رنگ خنثی استفاده شده و برای ایجاد فضایی دلنشین و رنگارنگ از وسایل رنگی مختلف استفاده شده است.
 
2. یک اتاق چند منظوره:
 
صاحبخانه برای جا گرفتن فضای نهارخوری درفضا از یک سرویس نهار خوری آنتیک و ظریف در دهانه پنجره های زاویه دار اتاق استفاده کرده است. استافده از یک پرده ساده و ابریشمی و یک لوسر مدرن فضا را بیشتر تعریف می کند.
 
3. زمان پذیرایی:
 
برای تبدیل فضای نشیمن به فضایی برای پذیرایی، آنها میز را به مرکز اتاق انتقال می دهند در کنار کنسول زیر تلویزیون و از آن به عنوان بوفه استفاده می کنند.
 
4. نگارخانه ای روی دیوار:
 

یک تلویزیون ال سی دی در بالای کنسول قرار گرفته است که در بین دو طاقچه جا داده شده است که روی آن قابهایی با تصاویر هنری و وسایل باارزش قرار داده شده است.

برای استفاده بهینه از فضا صاحبخانه از یک کنسول کمک گرفته اند که هم می توانند از آن به عنوان یک انبار بزرگ استفاده کنند و هم هنگام پذیرایی به عنوان یک بوفه از آن بهره بگیرند.
 
5. یک محل کار چند منظوره:
 
برای اینکه از فضا به نحو احسن استفاده کنند روی میز کار پائین تر از سقف یک کابینت دیواری قرار داده شده است که هم به عنوان انباری از وسایل از آن استفاده می شود و از روی آن به عنوان یک طاقچه برای قرار دادن وسایل استفاده می شود که برای زیبایی بیشتر رنگی هماهنگ با میز کار به کار گرفته شده است.
 
6. از اتاق کار به اتاق مهمان:

در مقابل میزکار یک کاناپه قرار گرفته شده است که برای خواب تبدیل به یک تخت دونفره می شود و برای پذیرایی از مهمان مناسب می شود.
جالبه بدونید که این آپارتمان فقط ۶۸ متر است.
+ نوشته شده در  88/06/15ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

كاربرد جالب از صنايع دستى ايرانى در خانه اى در كاليفرنيا

كاربرد جالب از صنايع دستى ايرانى در خانه اى در كاليفرنيا

 

مدرن و پر پیچ و تاب:

 

پیتر دونهام طراح این خانه مى گوید:"من لوس انجلس را دوست دارم – شما هم اگر اینجا را ببینید تایید می كنید "هنوز هم اینجا می توان گوشه‌هاى دنج و شاعرانه پیدا كرد.این چیزی است كه شاید هر كسى كه به این اتاق ناهار خورى وارد مى شود به زبان بیاورد . این اتاق جایى است براى لمیدن و لذت بردن از غذا . با قرار دادن كوسن‌هاى سوزن دوزى شده مشرقى او توانسته تلالو خاصى به این اتاق بدهد و دو میز ناهار خورى كوچك وضعیت منعطف ترى به این اتاق بخشیده است .

 
كوسن‌هاى سوزنى دوزى شده:
 
این هم جزییات این كوسن‌هاى سوزن دوزى شرقى كه ابهت خاصى به ناهار خورى بخشیده است .
 
برگزیده ای از اتاق نشیمن :

 این اتاق نشیمن گویى تركیبى از برگزیده‌هاى هتل كوست پاریس است جایى كه جاز كولى‌ها و موسیقى هندى و پاپ سنگاپورى همه با هم ارائه مى شود .یك قالیچه از كالدر بر بالاى كاناپه سفید رنگ اتاق نسب شده و كوسن‌هاى مراكشى كه پیتر آنها را طراحى كرده  این اتاق را كلكسیونى بى نظیر كرده از تزيينات كرده است .

كلاسیك ؛ هنوز مدرن:

دونهام با استفاده از این صندلى تخم مرغى كه یك نمونه كلاسیك از طراحى مدرن است حال و هواى مدرنیته را به این فضا  آورده است البته با انتخاب نوع حصیری و رنگ چوب آن باز هم بازگشتى به فضاى شاعرانه و طبیعت دوست خود داشته .رنگ عاجى ديوار از بنجامين مور است .

 

كتابخانه:
 
در فضاى كتابخانه او از مبلمان ایتالیایى و كوسن‌هاى ایكاتى شرقى قرمز  استفاده كرده است .
 
ایكات قرمز :
 
پیتر خود این ایكات‌ها را طراحى كرده است و هماند طور كه گفته شد آنها را به كتابخانه اختصاص داده .
كرده .
 
یك فرم آزاد از میز پذیرایى :
 

یك كاسه پر از نارنگى‌هاى نارنجى روى این میز چوب گردو با فرم طبیعى منظره چشمگیرى پدید آورده است .

اتاق خواب ساحلى:

این اتاق خواب به طرز ماهرانه اى از كوسن‌ها و روتختى قلم كار ایرانى پوشانده شده . چراغ خواب سبز رنگ ژاپنى در كنار تخت بسیار ْآنتیك است و هنگام شب رنگ زیباى دارد. ديگر تزینات این اتاق از آفریقا آورده شده است و صندلى راك این اتاق دست ساز است .
 
اصل ایرانى:

پیتر این قلمكارهای اصل ایرانى را كه مربوط به قرن 19 است براى طراحى داخلى این منزل استفاده کرده است

یك اتاق خواب كوچك اما شیك:
 
این اتاق با جزییات آسیایى خود براى میهمان طراحى شده و مطمئنا میهمانان را به یك موزه می‌برد .

 
مزه اسپانیایى:
 
با اضافه كردن قوس‌هایى اسپانیاى به راهرو او شما را سوار بر اسب خيال به آنجا مى برد.
 
 
یك بخش هنرى:
 
در این قسمت شما كلكسیونى دوست داشتنى از تابلو‌هاى اصل و اشیاء نفيس را بر روى یك میز كنارى در اتاق نشیمن ملاحضه می‌كنید
 
آشپز خانه:
 
چراغ‌هاى انگورى این بخش از خانه از بوهم گرفته شده است و سفیدى آشپز خانه با نور داخلى آن هماهنگ بسيار هماهنگ است.
 
یك حمام  غیر معمول:
 
یك ساختار ساده با وسایل اصل و آنتیك در این حمام وجود دارد . یك كوسن زیر پایى قفقازى و یك میز عسلى چینى و تابلویى منحصر به فرد به این حمام منظره اى خاص بخشیده.
 
طراحى ماهرانه:

فضاى دوش با دیوار‌هاى شیشه اى از فضاى داخلى حمام جدا شده تا بتواند گرما را درون خود حفظ كند.نور گیرى عالى و نشیمن گاه مخصوص آن بسیار ماهرانه طراحى شده است . 

+ نوشته شده در  87/10/30ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

سفيد و سياه ، در طراحى مدرن

سفيد و سياه ، در طراحى مدرن
 
امروزه شما در سایتهای گوناگون می‌ توانید فضا های روشن زیادی را ببینید . این آپارتمان سیاه
وسفید اعتصابی كوچك علیه فرم های كلاسیك است. ما دیوارهای پر پنجره را بسیار دوست داریم . در اینجا طراح با دور گیری های مشكی  برای پنجره این علاقه را شدت می‌بخشد . این خطوط دور گیری شده به خوبی با نوری كه به خانه می‌تابد و كوسن ها ووسایل تزئینی و فضاهای داخلی هماهنگی دارد .این بك راند سفید و خطوط و طرح های مشكی احساسی مواج و سیال به بیننده می‌بخشد. همه چیز اگرچه ساده است، بدلیل طراحی داخلی خوب و توازن عالی این دو رنگ ، بسیار حساب شده و با نظم خاص كنار هم مجموعه ای شكیل را به وجود آورده است :
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده در  87/10/16ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

فضای آرامش بخش یک خانه سنتی(1)

فضای آرامش بخش یک خانه سنتی(1)
مجله خانه سنتی یک منزل را با فضایی آرامش بخش برای راحتی و تجمل در تمام روز ارائه می دهد.
 
1. آرامش و راحتی و جوانی دوباره:
 

به گفته Robert young ،سردبیر و طراح داخلی مجله خانه سنتی، مردم امروزه بیشتر روی مراقبت از خودشان تمرکز کرده‌اند، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر روحی و معنوی. آنها به دور دنیا سفر می‌کنند برای شناخت فرهنگ‌های بومی مناطق دیگر، به آب معدنی‌ها و به جاهای دیگر که از هر نظر آرامش بگیرند. به این منظور ما می‌خواهیم فضایی را ایجاد کنیم که آنها روزانه در منزلشان به رهایی، آرامش و تازگی دست یابند.
 
2. تیم پروژه:

تیم پروژه کانون اصلی از این فضای آرامش بخش را در حمام اصلی، منطقه پوشیدن لباس و اتاق خواب قرار داده‌اند.
 
3. پلان اصلی:
 

اساس کار در این فضا بر پایه توازن و تقارن می‌باشد، زیرا تقارن خود باعث ایجاد آرامش در فضا می‌شود. این تقارن و توازن در دیوارها و عناصر موجود در فضا مشخص می‌باشد.
 
4. حمام:


با ورود از بیرون که بالکن می باشد و یک وان و جکوزی بزرگ در آن قرار گرفته برای استراحت در هوای باز و آبکه در تصویر اول هم دیده می شود، به حمام اصلی خواهید رسید. حمام شامل یک وان بزرگ که در قسمت راست تصویر خارج از دید می‌باشد، و دستشویی و فضایی برای قراردادن وسایل می‌باشد، همین موارد در قسمت مقابل به صورت قرینه دیده می‌شود.
 
5. دارای سطوح هموار و زیبا:


پوشش صفحه زیر سینک سخت و بتنی می‌باشد که دیوار پشت آن هم برای هماهنگی با صفحه به همان جنس می‌باشد.
 
6. سینکی چشم گیر:
 

دستشویی و شیرآلات متصل به دیوار از یک مجموعه به نام Ann Sacks می‌باشد که در نوع خود منحصر به فرد و زیبا می باشد.
 
7. یک آشپزخانه کوچک:
 

یخچالهای کشویی از اسنکها و آشامیدنی ها محافظت می‌کنند. بر روی صفح کابینت دستگاه اسپرسو و دیگر مایحتاج یک اتاق خواب قرار گرفته است.
 
8. سینک شکلاتی:
 

در قسمت دیگر این آشپزخانه کوچک سینکی به رنگ شکلاتی قرار گرفته است که به حالت آهن زنگ زده می باشد اما در نوع خود منحصر به فرد و جالب است. کاشی کاری از نوع چرمی می‌باشد که این هم یک بافت استثنایی ایجاد کرده است و رنگ آن با قسمت‌های دیگر این فضا بسیار هماهنگ و شیک می‌باشد.
 
9. درهای کابینت:
 

درهای کابینت این آشپزخانه کوچک به جنس حصیری می باشد که با قاب فلفلی رنگ زیبای خود بسیار زیباست و دستگیره‌های برنزی آن را بیشتر زیبا و شکیل کرده است.
 
10. یخچالهای کشویی:
 

نیازی به رفتن به قسمت‌های دیگر منزل برای برداشتن یک آبمیوه خنک و یا یک خامه با طعم قهوه نیست. این یخچال‌های کوچک با پوشش چوبی خود هنگام بسته بودن در آشپزخانه چوبی کوچک و زیبای این اتاق خواب ناپدید می‌شود.
 
11. وانی در نقطه کانونی:


این وان مسی چکش خورده به فضای حمام عظمت و شکوه شاهانه داده است و با قرار گرفتن در نقطه کانونی و زیر یک پنجره شیشه ای مات به زیبایی فضا افزوده است. دو تلویزیون که در مقابل هم قرار دارند این امکان را می‌دهد که در هر نقطه از وان یا اتاق که باشید می‌توانید از آن استفاده کنید.
منبع: مجله سیمرغ
+ نوشته شده در  87/10/16ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

رنگهای جوانی در دنياى دكوراتورهای برتر دنیا!

رنگهای جوانی در دنياى دكوراتورهای برتر دنیا!
 
بنجامین مور دکوراتور برجسته دنیا در این مطلب به شما توصیه هایی را در مورد رنگها ارائه می‌دهد که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد
 
 
صورتی ها:
 

شاید شما هرگز فكر نمی كردید كه كه این رنگ اینقدر قوی ظاهر بشود اما می‌بینید كه بسیار چشم گیر است . اما سعی كنید تمام خانه را با این رنگ رنگ آمیزی نكنید – فقط یك دیوار كافی است. این رنگ تركیبی از رنگ كل صد تومانی (شقایق) و تمشك است. تن بسیار زیبای ان اصلا آنقدر شیرین نیست كه دل شما را بزند در عین حال بسیار شاد و جوان كننده است.

 
تشعشع طلوع خورشيد:
 
 
به خانم‌هایی نگاه كنید كه همزمان با افزایش سنشان موهایشان را بلوند و بلوندتر می‌كنند. این روشن كردن مو بی علت نیست زیرا تلالو این روشنی صورترا هم در بر می‌گیرد. این رنگ زرد بسیار گرم و گیرا با مخلوطی از اكر در ان بسیار فرح بخش است . واقعا هر كس به این فضا وارد شود لبخند خواهد زد چرا كه احساس شادابی اول صبح را تداعی می‌كند.

اتاق خوابی كنار دریای كارائیب:
 

فقط با رنگ امیزی اتاقتان با این رنگ آبی می‌توانید آرامش یك تعطیلات بیا ماندنی كنار دریای كارائیب را به خود القا كنید و بدون هیچ استرسی بخواب روید .
 
 
سبز بسیار شیك :
 
 
این رنگ سبز تازه و نو و با دكوراسیون‌های مدرن تطابق عجیبی دارد شاید بتوان گفت 50% یك دكور مدرن هماهنگ با این رنگ ، جذابیتش از رنگ سبزی است كه گفته شد .
 
رنگ بال فرشتگان :
 

این آبی بسیار شفاف به شما عمیقا احساس شادابی و تازگی می‌بخشد ، احساس مى كنيد بر بال فرشته اى سواريد .

اتاق نشیمنی با صورتی كشميری:
 

آیا شما تا به حال رنگ صورتی را بعد از جوانی تجربه كرده اید ؟ با این رنگ صورتی هنوز می‌توانید به همه بگوید جواند و شاداب و این احساس را در مهما نانتان هم زنده كنید .
 

قرمز پر انرژی:
 

قرمز همیشه رنگی پر انرژی و شاد است این قرمز تركیبی متعادل از نارنجی و قرمز و كمی ابی است و برای اتاق‌ها یی كه كاملا نور گیر و یا تیره است مناسب است
 
 

یك حمام با طراوت :
 

حس پاشیدن آب یك چشمه گورا و زلال روی صورتتان را دارید وقتی این رنگ را می‌بینید . این رنگ بسیار تازه و فیروزه مانند به شما احساس تازگی می‌بخشد.
 

نارنجی روشن:

یك اتاق نشیمن كلاسیك را می‌توان با این رنگ مدرن كرد.اما فقط یك دیوار را با این رنگ آغشته كنید .
 

رنگی براى دو سليقه:
 

اگر نمی توانید بین صورتی و بنفش رنگی را انتخاب كنید ما به شما رنگی مابین اینها پیشنهاد میدهیم .

یك آشپز خانه شاد :
 
 
این رنگ زرد بسیار پر انرژی هم برای آشپز خانه مناسب است و هم برای اتاق ناهار خوری شما و به هر دوی اینها انژی مضاعف می‌دهد و اشتها را تحریك می‌كند .
 

صورتی و صورتی و باز هم صورتی :
 
 
این اتاق عمیقا احساس یك دختر جوان با قلبی پر شور را تداعی می‌كند .
+ نوشته شده در  87/10/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

زیبایی رنگ زرد در دکوراسیون خانه شما

زیبایی رنگ زرد در دکوراسیون خانه شما
کلکسیونی زیبا:
 

یک مجموعه منحصربفرد از تکه‌های هنری برگزیده، یک اتاق نشیمن زیبا با سبک خاص و جالب ایجاد می‌کند. رنگ زرد در این اتاق در قسمت‌های مختلف بکار رفته است، در کوسن‌های روی کاناپه، پارچه صندلی‌ها، کارهای هنری روی دیوار و حتی حرف بزرگ W روی قفسه کتابخانه.

گرم و آرامش بخش:
 

رنگ زرد می‌تواند تاثیری آرام‌کننده داشته باشد، این تاثیر هنگامیکه در حالت کمرنگ و آرام بکار رود بیشتر می‌شود. رنگ‌آمیزی روشن در طبقات و کابینت‌ها به زیبایی با رنگ بژ دیوار ترکیب شده‌است. رنگ گرم چوب پیشخوان و دستگیره‌های کشوها به خوبی با ملحقات استیل آشپزخانه تضاد زیبایی ایجاد کرده است.

آمیختن و منطبق کردن:
 

یکی از بهترین ویژگی‌های رنگ زرد این است که به زیبایی با رنگ‌های دیگر ترکیب می‌شود. در این اتاق رنگ زرد در کنار رنگ نارنجی و سبز و صورتی و آبی و قهوه‌ای ترکیبی زیبا ایجاد کرده است.

زرد و سیاه:
 

با دادن نواری سیاه رنگ به دکوراسیون زرد رنگتان به زیبایی آن بیفزایید. اگرچه رنگ سیاه در این اتاق خیلی کم بکار رفته است اما این تضاد ترکیب خوشایندی را ایجاد کرده است.

اتاق نشیمن آفتابی:
 
 
این پالت رنگی در هر فصلی به اتاق گرما می‌بخشد. دیوارها در رنگ طلایی روشن در کنار کف‌پوش چوبی زیباتر به نظر می‌رسد. این زیبایی در مقابل زمینه کره‌ای و تن‌هایی از رنگ قرمز روی صندلی و کوسن و فرش به اوج خود می‌رسد.
 
اتاق خوابی آفتابی:
 

پارچه های زرد و سفید هارمونی جالبی در اتاق ایجاد کرده‌اند. پوشاندن دیوارها با پرده هم به زیبایی اتاق کمک می‌کند و هم دیوارها را از سادگی در می‌آورد و هم می‌تواند عیب‌های دیوار را مخفی کند.

دستورالعمل رنگ‌ها:
 

رنگ‌آمیزی دیوارها در رنگ زرد روشن در کنار رنگ آبی دریایی و طلایی مبلمان گفتگویی گرم و خودمانی را محقق می‌سازد، تمام این ته‌رنگها با فرش در ارتباط هستند.

تالار ورودی:
 

رنگ زرد احساس جوانی به این تالار سنتی و پلکان می‌دهد. این رنگ همچنین به وسیله ویژگی آفتابی خود فضا را روشن‌تر می‌کند حتی اگر امروز بارانی باشد.

میزی در کنج:
 

رنگ طلایی چوب‌ها و زرد دیوارها این صبحانه خانوادگی را شادتر و لذت بخش‌تر می‌کند. تنالیته‌های روشن برای فضاهای کنج و گوشه مناسبتر است، زیرا این فضاها معمولا تاریک و یکنواخت می‌باشند، این رنگ ها فضا را روشن‌تر و شادتر می‌سازند.

اتاق نشیمن طلایی:
 

دراین اتاق نشیمن رنگ طلایی به وفور یافت می‌شود، از زمین گرفته تا وسایل قرار گرفته در اتاق. تک رنگ بودن پرده‌ها جذابیت و زیبایی خاصی به اتاق داده است، این ویژگی در کف پوش، رومبلی، شومینه و قاب آینه و حتی وسایل تزینی روی میز هم نمایان است.

ناهاری آرام بخش:
 

رنگ زرد روشن دیوارها به سمت کارهای برنزی روی دیوار تمایل دارد و باعث زیبا شدن آنها شده است. رنگ زرد روی میز در وسایل ناهار هم دیده می‌شود که هماهنگی زیبایی جالبی با صندلی‌ها ایجاد کرده است.

تمرکز رنگها:
 

مبل‌های روکش شده، رنگشان هماهنگ با شومینه می‌باشد که با نقوش روی قالی بسیار هماهنگ است. قرار دادن این چهار مبل در کنار هم با طرح‌های متفاوت گفتگو را گرمتر و خودمانی‌تر خواهد ساخت.

زردی رسمی:
 

در این اتاق نهار‌خوری رسمی و سنتی رنگ زرد و طلایی شاهانه در تمام فضا پراکنده شده است. با استفاده از تن‌های روشن در کنار تن‌های تیره این فضا جالب‌تر و رسمی‌تر به نظر می‌رسد.

اتاق نشیمن سنتی:
 

رنگ زرد پر جنبش دیوارها در کنار رنگ آبی مبلمان خودنمایی می‌کند و به خوبی ترکیبی زیبا با روکش مبلها ایجاد کرده است و استفاده از تزیینات آبی رنگ فضا را جذابتر ساخته است.

اتاق نشیمن به رنگ کره ای:
 
 
این اتاق نشمن زیبا سرشار از رنگ زرد در تن‌های روشن و تیره می‌باشد که این هایلایت در کنار رنگ قهوه‌ای زیباتر شده است. استفاده از عناصر هنری زیبا مانند میز موزاییک‌کاری شده و پرده های زیبا و مجلل به زیبایی اتاق کمک کرده است.
برگرفته از سایت سیمرغ
+ نوشته شده در  87/10/03ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

توصیه دكوراتورها برای روزهای بارانی !

توصیه دكوراتورها برای روزهای بارانی !

1. بهتر است در روزهای بارانی از پادری ضخیم و زبری در مقابل در ورودی استفاده كنید تا رطوبت، گل و خاك را از كف كفش‌هایتان بزداید. بهترین انوع این پادری‌ها، آن دسته ای هستند كه حاوی یك لایه لاتكس و یا پلاستیك باشند تا به طور كامل به زمین بچسبند و مانع از حركت آن به هنگام پاك كردن كفش‌ها شوند و همچنین این دسته از پادری‌ها با این خصوصیات مانع از انتقال رطوبت به كفپوش هم می‌شوند.

 2. بهتر است قبل از قرار دادن كفش‌ها داخل جاكفشی، آنها را در مقابل منبع گرما زایی به مدت 10 تا 15 دقیقه قرار دهید تا رطو بت ناشی از بارندگی به طور كامل از بین برود، و سپس آنها را داخل جاكفشی قرار دهید، در این صورت از بو گرفتن كفش و جاكفشی پیشگیری كرده اید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  87/09/19ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دلنشين‌ترين رنگ‌های فصل پاييز در دكوراسيون خانه شما(1)

دلنشين‌ترين رنگ‌های فصل پاييز در دكوراسيون خانه شما(1)
ما در اینجا 23 رنگ  فصل را برای شما در نظر گرفته ایم ؛ این رنگها  كاملا با فصلی كه در آن قرار داریم هماهنگی دارد شما می‌توانید این رنگها را در عناصر فرعی منزل بطور موقت بكار ببرید برای اینكه فصلی كه در آن قرار داریم  تداعی شود یا اینكه كلا رنگ عناصر اصلی را بر اساس فصل انتخاب كنید

 

1. قرمز تیره : آجری تیره

 

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  87/09/19ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

دکوراسیون های جدید

+ نوشته شده در  87/07/20ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   | 

رنگ به رنگ تا آرامش

رنگ به رنگ تا آرامش

آشنایی با تأثیر رنگ ها

رنگ برای ایجاد آرامش:

در زندگی پرتلاطم امروزی، داشتن آرامش، یکی از نیازهای ضروری انسان عصر حاضر است. همه ی ما برای یافتن لحظاتی آرام و بدون دغدغه در جستجو هستیم و گاه نیز فکر می کنیم رسیدن به آرامش روحی و فکری امری محال است


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  87/07/13ساعت   توسط مشکوة 09126078529-گلزارLayla Meshkat -   |